İçeriğe geç

Bilecik – Bozüyük psikolog / Uzman Klinik Psikolog Çağatay Ersan hakkında ;

person holding brown framed eyeglasses

Hakkında

2014-2019 yılları arasında hep ideallerinde olan psikoloji eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesi Fen ve Edebiyat  Fakültesi Psikoloji bölümünü ‘Yüksek Şeref’ belgeleriyle  tamamlayarak psikolog ünvanıyla çalışmaya başladı.

2019-2021 yılları arasında İstanbul Gelişim Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına kabul gördü. Bu süreçte çeşitli kurumlarda danışan portföyüne hizmet vermeye devam etti.

2021 yılı ortasında ‘ İş doyumu ve Tükenmişlik’ üzerine yazdığı tez çalışmasının kabul görmesi üzerine ‘ UZMAN KLİNİK PSİKOLOG’  ünvanını yüksek şeref belgesiyle birlikte almaya hak kazanmıştır.

Etkinliği otoriteler tarafından kabul gören ‘ Oyun Terapisi ‘ ile 4 yaş ve üzeri çocuk danışanlarını görmekte,  ergen ve yetişkin danışanlarıyla bireysel seanslar yapmaktadır. Aynı zamanda evlilik ve çift terapisi seanslarını da İstanbul, Bilecik ve Bozüyük’ te bulunan kliniklerde görmeye devam etmektedir.

Hangi Alanlarda Çalışıyoruz ?

Uzman Klinik Psikolog Çağatay Ersan; Yetişkin Psikoterapisi, Aile ve Çift Danışmanlığı, Çocuk ve Ergen psikoterapisi alanlarında Online ve Yüz Yüze yöntemlerle danışanlarını kabul etmektedir.

man in white dress shirt holding persons hand

Gizlilik

Seanslar Psikolog ve Danışan arasında kalıyor.Etik sınırlar dahilinde seans içerisinde konuşulan hiçbir şey 3. kişilerle paylaşılmamaktadır.

Kişiye En Uygun Tedavi

Problemler kişiden kişiye değişiklik gösterebildiği gibi, bir hastalık herkes tarafından farklı etkilerle karşımıza çıkabilir. Uzman Klinik Psikolog Çağatay Ersan; danışanlarına özel, en uygun tedavi yöntemlerini belirleyerek, en doğru şekilde danışanlarına destek vermektedir.

Alanında Uzman

Eğitim hayatı, aldığı seminerler ve Etkinliği otoriteler tarafından onaylanmış terapi ekolleri, bilgi ve birikimin getirdiği farkındalıkla danışanlarına hizmet vermektedir.

a couple in a psychotherapy session

crop unrecognizable black man sharing complains with female psychologist

couple discussing problems during session with psychologist