İçeriğe geç

Çalışma Alanlarımız ;

Çocuk Psikoterapisi

Çocuklarımıza özel belirlenmiş terapi ekolleriyle onların problem ve sorunlarına ışık tutuyor, geleceğe daha fazla hazır ebeveynler olmaları için çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

man in black hoodie sitting on brown wooden bench

Ergen Psikoterapisi

Ergenlik dönemi yaşamın en zor evrelerinden birisidir. Birey bu dönemde çeşitli karmaşıklıklar yaşar ve bu karmaşıklıklar işlevsel bir şekilde çözülemez ise ileriye dönük çok daha fazla problem açığa çıkarır. Ergen bireyleri anlamak ve onların problemlerine uygun çözümler geliştirmek kimi zaman profesyonel bir desteği gerektirebilir.

crop unrecognizable man talking to female psychologist

Yetişkin Psikoterapisi

Danışanın yaşadığı sorunlar tümüyle ele alınarak, belirlenen tedavi şekliyle birlikte saptanan amaca ulaşmak için danışanla birlikte çalışılır.

couple discussing problems during session with psychologist

Aile ve Çift Danışmanlığı

Aileyi oluşturan bireyler arasında sağlıklı bir iletişim ortamı sağlanması amacıyla aile bireylerine verilen psikolojik destektir.Pek çok zaman kişiler arasında bu hassas zamanlar yaşanabilir. Bu zor zamanların daha kolay ve işlevsel aşılabilmesi için Aile Danışmanlığı almış bir ‘ UZMAN PSİKOLOG’ tan destek almak gerekebilir.

“İlk başta gitmekte çok tereddüt ettim. Beni benden başka birisinin anlayabileceği aklımın ucundan dahi geçmezdi ama çok geçmeden ne kadar hatalı düşündüğümü farkettim. Eğer gitmeyi düşünüpte erteleyen varsa hiç beklemesin. Gerçekten çok profesyonel ve inanılmaz güler yüzlü bir insan. Yönlendirmeleriyle birlikte her şeyin farkına varıyorsunuz.Size ne kadar teşekkür etsem az Çağatay Bey.?”

Sevgi K.